İade ve Değişim

İade & Değişim Süresi:

İade etmek veya değiştirmek istediginiz ürünleri orjinal kutusu, ambalajı, ve bütün standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade İşlemi:

İade etmek istediğiniz ürünleri tarafımıza göndermeden önce e-posta yolu ile iade talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade talebinin onay bilgisi e-posta yolu ile size iletildiğinde ürünün gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünleri orjinal kutusu, ambalajı , bütün standart aksesuarları, ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. Kargo ücreti tarafımıza aittir.

İade Şartları:

*Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle iade işlemi yapılmamaktadır.

* Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

*İade işlemi icin ürün gonderilerini Yurtici Kargo aracılığı ile yaptığınız zaman kargo ücretsizdir. Diğer kargo firmaları aracılığıyla gerceklesmesi takdirinde ödeme gönderen tarafa aittir; karşi ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.

*Yasal düzenlemeler geregi tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orjinal dökumanların bulunduğundan emin olunuz.

Değişim İşlemi:

Satin almış olduğunuz ürünü ayni modelin baska bir beden ile değiştirmek istiyorsaniz; gönderiyi gercekleştirmeden önce e-posta yolu ile değişim talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Değişim talebiniz e-posta yolu ile onaylandığında,değiştirmek istediğiniz  rengi mail adresinde belirterek ürünü tarafımıza ücretsiz olarak gonderebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünleri orjinal kutusu, ambalajı, etiketi, bütün standart aksesuarları, ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak teslim tarihinden itibaren 14 iş günü icerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.Kargo ücreti tarafımıza aittir.

Değişim Şartları:

*Kullanılmış, orjinalligini kaybetmiş  ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmamaktadır.

*Değişim islemi icin gonderiyi Yurtici Kargo aracılığı ile yaptığınız zaman kargo ücretsizdir. Diğer kargo firmaları aracılığıyla gercekleşmesi takdirinde ödeme gönderen tarafa aittir; karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.

*İstediğiniz beden ya da renk tükenmiş ise, söz konusu ürünün tutarı tarafınıza iade edilecektir.

*Ürünü başka bir model ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yeni bir sipariş vermeniz gerekmektedir.

*Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orjinal dokumanların bulunduğundan emin olunuz.

*Lütfen değiştirmek ya da iade etmek istediğiniz ürünü;

Balmumcu Mahallesi Varnalı Sokak 5/A ,34398 Ortaköy Beşiktaş İstanbul

 Sipariş iptal işlemi:

Siparişinizi kargoya verilmeden önce iptal etmeniz gerekmektedir. Bunun için [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.